O mnie

Wyciągam do Ciebie dłoń na przywitanie drogi czytelniku więc pora na wirtualną „szuflę” i teraz możemy przystąpić do pomówienia o osobie, którą jestem ja czyli Mr. Positive a.k.a Bartek 🙂

Na samym początku musisz wiedzieć, że pisanie było (i jest) moją pasją odkąd przeczytałem pierwszą książkę i zacząłem się zastanawiać nad tym kim są ludzie, którzy te książki piszą i czy sam kiedyś będę w stanie tego dokonać. Zaczynałem od pisania wierszy i choć dziś nie jest to ani trochę popularne, a nawet nie jest dobrze postrzegane, bo gdyby ktoś Wam powiedział, że pisze wiersze prawdopodobnie byście go wyśmiali… jednak tak, pisałem wiersze i szło mi całkiem nieźle. Kolejnym krokiem były teksty piosenek. Słysząc niektóre teksty, które były zupełnie bez sensu, ale cieszyły się wielką popularnością zastanawiałem się czy ludziom naprawdę imponują teksty, które są pozbawione sensu czy to tylko złudzenie? Czy ja jestem w stanie napisać coś znacznie lepszego od disco polowych tekstów? Tutaj też szło mi całkiem nieźle, ale postanowiłem, że te teksty zostaną w szufladzie i nigdy nich nie opublikuję.

Wreszcie 7 lat temu udało mi się zrozumieć, że przecież można zarabiać na tym co kochamy i robi tak wiele ludzi. W wieku 16 lat zacząłem swoją przygodę z freelancingiem, a konkretnie zająłem się copywritingiem. Szlifowałem, szlifowałem, szlifowałem i na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć (ba! mogę się nawet pochwalić!), że na swoim koncie mam napisane ponad 500 artykułów i w dalszym ciągu bawię się słowem, które przynosi zyski większe lub mniejsze. Następnie zacząłem interesować się marketingiem i budowaniem marki w internecie. Czytałem mnóstwo artykułów, sprawdzałem jak wszystko działa, jakie są zasady dobrej promocji i jakie nagłówki są najbardziej chwytliwe.

Aktualnie pracuję jako freelancer +współpracuję z dwoma agencjami, a konkretnie Linkhouse.pl oraz SocialWeb.pl każdego dnia zdobywając nowe doświadczenia i poszerzając swoje horyzonty. Jestem żywym przykładem na to, że można nauczyć się wszystkiego od zupełnych podstaw i spełniać swoje marzenia. W moim przypadku była to praca przy komputerze. Yay, udało się!

 

Interesuje się sportem, a konkretnie piłką nożną choć teraz już o wiele mniej niż jeszcze kilka lat do tyłu gdy ten sport był stawiany u mnie na pierwszym miejscu i mogłem jeszcze grać… niestety kontuzje chodzą po ludziach i przez zerwanie więzadeł w kolanie ten etap w życiu uważam za zamknięty.

Przynudzam?

Nawet jeśli to trudno. Jeszcze nie skończyłem, a skoro przeczytałeś wszystko aż do tego miejsca to jeszcze kilka wersów nic nie zmieni. Jeżeli ktoś pyta mnie jakiej muzyki słucham odpowiadam – R.A.P 🙂

Wszystko zaczęło się od utworu 50 Cent – Outta Control i dalej poszło już jak po sznurku… zacząłem sprawdzać Eminema, Snoop Dogga, Ice Cube’a, WC, Wu Tang, Cypres Hill i przede wszystkim… 2Paca!  Ten człowiek stał się moim autorytetem odkąd poznałem jego postać zacząłem studiować jego biografię, zachowania, oglądać wywiady i można powiedzieć, że dzięki niemu, a raczej temu co wyciągnąłem z jego tekstów jestem tym, kim jestem.

Do moich zainteresowań dochodzi też psychologia, badanie zachowań innych ludzi, reakcji na dane sytuacje oraz wszelkiego rodzaju techniki manipulacyjne, bo wiecie… w naturze wygrywa sprytniejszy 🙂

Jak jeszcze coś mi się przypomni i uznam to za ważne to z pewnością dopiszę, ale sądzę, że to wszystko o czym teraz przeczytałeś wystarczy by Cie sobą zainteresować… lub nie.